KONAKLAMAKongre katılım ücretine ulaşım ve konaklama ücretleri dahil değildir. Katılımcıların kongre oteli olan Hilton İstanbul Kozyatağı Otel'de konaklama tercihleri isteğe bağlıdır. Dileyen katılımcılar indirimli fiyatlarla kongre otelinde konaklayabilirler. Kongremiz Düzenleme Kurulunun yoğun görüşmeleri sonrasında siz değerli katılımcılarımız için Hilton İstanbul Kozyatağı Otel'den büyük bir indirim sağlanmıştır. Kongremiz katılımcısı olduğunuzu belirterek Hilton İstanbul Kozyatağı Otel'de çok uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Dileyen katılımcılar kongremize konaklamasız olarak da katılabilirler. Kongre süresince verilen tüm ikramlar ve öğle yemekleri katılımcılarımız için ücretsizdir. Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri kongre katılım ücretine dahil değildir.

Konaklama ve Rezervasyon
Konaklama ve rezervasyon için lütfen Hilton Kozyatağı Otelden Önder EKİM ile iletişime geçiniz.
Telefon: +90 531 383 05 74


ULAŞIMKongre Otelimiz hem Avrupa Yakasından hem de Anadolu Yakasından ulaşımın çok rahat olduğu merkezi bir konumda yer almaktadır.

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI - HİLTON KOZYATAĞI OTEL
TAKSİ: Sabiha Gökçen Havaalanı ile Hilton Kozyatağı Otel arası yaklaşık 32 km'lik bir mesafedir. Sabiha Gökçen Havaalanından kongre otelimize ulaşımlarını taksi ile gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımız için tahmini taksi ücreti yaklaşık 85 TL tutarındadır. Bu tutar trafiğin yoğunluğuna ve gidilen güzergaha bağlı olarak değişebilecek olan bir tutardır.
HAVABUS: Sabiha Gökçen Havaalanı - Kadıköy arası güzergahta işlemekte olan Havabus taşıtları biniş ücreti 10 TL'dir ve yol güzergahı kongre otelimizin hemen karşısından geçmektedir.

HİLTON KOZYATAĞI OTEL - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI
TAKSİ: Hilton Kozyatağı Otel ile Sabiha Gökçen Havaalanı arası yaklaşık 34 km'lik bir mesafedir. Kongre otelimizden Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşımlarını taksi ile gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımız için tahmini taksi ücreti yaklaşık 90 TL tutarındadır. Bu tutar trafiğin yoğunluğuna ve gidilen güzergaha bağlı olarak değişebilecek olan bir tutardır.
HAVABUS: Kadıköy - Sabiha Gökçen Havaalanı arası güzergahta işlemekte olan Havabus taşıtları biniş ücreti 10 TL'dir ve Havabus durağı kongre otelimizin 100 metre ilerisinden geçmektedir.

ATATÜRK HAVALİMANI - HİLTON KOZYATAĞI OTEL
TAKSİ: Atatürk Havalimanı ile Hilton Kozyatağı Otel arası yaklaşık 34 km'lik bir mesafedir. Atatürk Havalimanından kongre otelimize ulaşımlarını taksi ile gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımız için tahmini taksi ücreti yaklaşık 90 TL tutarındadır. Bu tutar trafiğin yoğunluğuna ve gidilen güzergaha bağlı olarak değişebilecek olan bir tutardır.
METRO-MARMARAY-METRO AKTARMA: Öncelikle Atatürk Havalimanı - Yenikapı metro hattı ile Yenikapı durağında aktarma yapılarak Marmaray'a aktarma yapılır. Sonrasında Ayrılık Çeşmesi durağında inilerek Kadıköy - Tavşantepe metro hattına aktarma yapılır. Kadıköy - Tavşantepe metro hattının Yenisahra durağında inilerek Plazalar çıkışından çıkıldığında kongre otelimizin yaklaşık 200 metre arkasından çıkılmaktadır.

HİLTON KOZYATAĞI OTEL - ATATÜRK HAVALİMANI
TAKSİ: Hilton Kozyatağı Otel ile Atatürk Havalimanı arası yaklaşık 34 km'lik bir mesafedir. Kongre otelimizden Atatürk Havalimana ulaşımlarını taksi ile gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımız için tahmini taksi ücreti yaklaşık 90 TL tutarındadır. Bu tutar trafiğin yoğunluğuna ve gidilen güzergaha bağlı olarak değişebilecek olan bir tutardır.
METRO-MARMARAY-METRO AKTARMA: Öncelikle kongre otelimizin yaklaşık 200 metre ilerisinde yer alan Yenisahra metro durağından Tavşantepe - Kadıköy metro hattına binilir. Ayrılık Çeşmesi durağında inilerek Marmaray'a aktarma yapılır. Yenikapı Marmaray durağından Yenikapı - Atatürk Havalimanı metro hattına aktarma yapılarak Atatürk Havalimanı durağında inilir.


© Tüm Hakları Saklıdır ICOMEP